טפטים לקיר

טפטים לקיר – בוחרים, מזמינים, מדביקים ונהנים

אם גם לכם חשובה האווירה בבית או בבית העסק, דעו לכם שיש פיתרון ייחודי ומהיר, פשוט ויוצא דופן. טפטים לקיר הבית או המשרד מאפשרים לכם לשנות את האווירה, לחדש ולאוורר, וממש ליצור משהו יוצא מגדר הרגיל בקלות מפתיעה.

טפטים בימינו לא עולים הרבה, וכל בעל עסק, אפילו עסק קטן, יכול להרשות לעצמו לשדרג את העסק עם הטפט הנכון. גם בעלי בתים שרוצים לשדרג את הבית יכולים לבחור ממגוון טפטים לקיר שיהפכו את הבית לחגיגה, או לחילופין לתת לדמיון להשתולל ולהזמין טפטים בעיצוב אישי וייחודי כדי לייצר אווירה יוצאת דופן, משהו מעניין, מרגש ושונה מהשטנץ היומיומי והרגיל.

סוגי טפטים לקיר:

  • טקסטורות – לרוב כשאנשים חושבים טפט לקירות, הם חושבים על צבע אחיד. אבל טפטים מודרניים מגיעים עם טקסטורה לבחירתכם, וכוללים את האפשרות לשלב אין-ספור סגנונות, ליצירת הטפט המועדף עליכם.
  • טפט לבנים – הבנייה בלבנים מאוד מקובלת בחו"ל, וקצת פחות בישראל, אבל המראה של הלבנים יפה בכל העולם. היום תוכלו להזמין טפטים לקיר לבנים, ולהפוך את הבית שלכם לבית לבנים באווירה של חו"ל.
  • טפט מפת העולם – הפכו את הקיר שלכם לאטלס יפהפה ומזמין, לעורר את חוש ההרפתקנות והיצירתיות, וליצור תחושה של תנועה ומשהו פתוח אפילו בקיר הבית.
  • ירקות רבותי, ירקות – הפכו את המטבח שלכם לחגיגה אמיתית עם טפט ייחודי לקירות המטבח (או המסעדה) בעיצוב של ירקות.

לא רק לקירות

כולם מכירים טפטים לקיר, אבל מה עם טפטים לדלתות? כל משטח יכול להפוך למשהו מיוחד, אמנותי ואינטראקטיבי. לא עוד דלת משעממת שרק נעה על צירה, טפטים לדלת הופכים את הכניסה והיציאה מחדרי הבית ובית העסק שלכם למשהו אחר, יפה יותר, מעניין יותר, מזמין יותר.

טפטים לקירות ישדרגו את החלל, וטפטים על הדלת יקפיצו את זה עוד יותר, אבל מה עם מדבקות טפט בהתאמה אישית? מי שרוצה ממש להקפיץ את האווירה ולייצר מרחב שתואם אחד לאחד את החזון שלו, ישמח בוודאי לגלות כי ניתן כיום להזמין טפט מדבקה בהתאמה אישית בכל עיצוב, צבע וצורה, מה שהופך את המרחב האישי שלכם לאישי באמת, ויחיד במינו.