ליקויי בנייה

איך להימנע מרכישת דירה עם ליקויי בנייה? 

שמעתם סיפורי זוועה על אנשים שרכשו דירות בכל הונם ובסופו של דבר הצטערו על כך? הם ישבו בסלון ביתם אחרי חודש מיום הקניה ופתאום גילו שיש נזילה, בעיה בחשמל, רטיבות או כל תקלה אחרת? אם כך, טבעי שתרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להימנע מהעניין. לכן כדאי שתדעו שכל הסוד הוא לגלות את ליקויי הבנייה מראש, והדרך הנכונה לעשות זאת היא להזמין אנשי מקצוע שמומחים לעניין הזה. יש לא מעט חברות מקצועיות שיכולות לשלוח לכם את נציגיהן כדי לבצע בדיקת ליקויי בנייה ואחרי שתקבלו מהם דוח מפורט תחליטו האם להמשיך עם עסקת הרכישה או לא. 

כך בוחרים חברה לשירותי ליקויי בנייה

אם עשיתם חיפוש אונליין וגיליתם שיש לא מעט חברות שמציעות שירות בתחום של בדיקת ליקויי בנייה, אנחנו יכולים להבין מדוע יש לכם התלבטות לגבי בחירת החברה הנכונה. אנחנו מציעים לכם לברר מספר נתונים תחילה אודות החברה, כמו לדוגמא: 

  • עד כמה החברה מנוסה? 
  • מה כוללים שירותי בדק הבית שמציעים אנשיה? 
  • תוך כמה זמן תוכלו לקבל את הדוח המפורט מהרגע שהבדיקה תתבצע? 

בנוסף, כדאי לברר האם מדובר על חברה עם המלצות רבות. ליקויים שונים בבנייה זה משהו שצריך וכדאי לבצע רק על ידי אנשי מקצוע מובילים. לכן רצוי לבדוק כל מה שאפשר מראש כי כך תוכלו להבטיח שהדוח יהיה אמין ומקצועי. 

האם זה שירות יקר? 

רוצים להזמין חברה שמבצעת בדיקות ליקויי בנייה אך אין לכם מושג כמה זה יכול לעלות? רוצים להבטיח שאתם אומנם מקבלים דוח מפורט אך במחיר נוח? אם כך, כדאי שתדעו שבדיקת ליקויים שונים בבניה זה שירות שאתם לא חייבים לשלם עליו הון עתק. בדקו כל מה שאתם יכולים אודות החברה, השוו בין המחירים שלה ובין מחירים של חברות אחרות ובחרו את מה שנכון לכם. אם תקבלו דוח שכולל לא מעט ליקויים שהתיקון שלהם יקר, בהחלט יכול להיות שישתלם לכם לוותר על רכישת הנכס המדובר לטובת רכישת נכס אחר שיתאים לכם יותר.