פינוי דירה

פינוי דירה לקראת שיפוצים – כדי שלא תשברו את הגב סתם

איזה כיף לעשות שיפוץ לבית שבוע אתם גרים כבר כל כך הרבה שנים! התחושה הזאת שפתאום משהו הולך להשתנות, ואתם הולכים להשתדרג בבית חדש – היא זו שמכניסה בכם אנרגיה. אבל, ככל שמתקרב מועד השיפוץ כך גם יש יותר משימות למלא. ואם אתם לא רוצים לשבור את הגב או את הראש, אבל חשוב לכם לשמור על תכולת הבית שלכם בטוחה במהלך תקופת השיפוץ, המשימה הכי חשובה היא הזמנת שירותי פינוי דירה. ככל שתזמינו את השירותים מוקדם יותר, כך יהיה לכם יותר זמן להתארגן לקראת תקופת השיפוץ.

איך לקבוע פינוי דירה לפני תחילת העבודות?

בתיאום השירות  שאתם רוצים לבצע עם חברת שירותי פינוי דירה מומלץ לתת את הדעת על שלושה אלמנטים חשובים:

  1. תאריך מתאים – כאשר אתם מתחילים פרויקט כל כך גדול, שכולל אנשי צוות רבים, אין לכם את הפריווילגיה לבכות אף משימה בגלל פינוי דירה שלא מתבצע בזמן.
  2. שירותי אחסון – בכדי לאפשר לכם לעבור את תקופת השיפוץ ברוגע, אתם חייבים למצוא שירותי אחסון אליהם המובילים יעבירו את תכולת הדירה שלכם.
  3. ביטוח תכולה – ואם יש לכם חפצים ממש יקרים בבית, שווה לכם להשקיע מאמצים ולבחור באחסון אשר מעניק גם ביטוח על תכולת הדירה. כך שאתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים במהלך השיפוצים.

המובילים שיעשו לכם את היום!

חברת פינוי דירה מקצועי, היא מצרך נדיר בישראל. יש לא מעט חברות שיכולות לספק שירותי פינוי דירה, אבל לא כל החברות מתאימות לצרכים שלכם בצורה אבסולוטית. בדיוק מסיבה זו אנחנו מציעים לכם לעשות חיפוש עמוק לנסות להבין מה הם הצרכים המדויקים שלכם ולהימנע כמה שיותר מפנייה לספקים שלא עומדים בכל הדרישות שלכם. אם כבר אתם משקיעים כל כך הרבה כסף בעבודה על שיפוץ הבית שלכם, אין שום סיבה שתוותרו על פרט כל כך חשוב כמו פינוי תכולת הדירה. מינימום סיכונים לרהיטים היקרים שלכם, שווה מקסימום הנאה מהדירה החדשה שאתם עתידים להיכנס אליה.