פינוי תכולות דירות

פינוי תכולות דירות – מי יעשה את זה ?

כולנו חוגגים ומתרגשים בעת המעבר לדירה חדשה. בין אם זו הדירה החדשה שקניתם או הדירה המשופצת, שעכשיו נראית כמו חדשה. בדרך כלל אנחנו גם אוהבים לחגוג עם החברים את הכניסה לדירה החדשה. אך לעתים פינוי תכולות דירות היא הפעולה הראשונה לביצוע, הנדרשת בכדי לאפשר את המעבר. זהו המצב במקרים של מעבר לדירה מיד שניה אשר הושארו בה חפצים ורהיטים, או מעבר לדירה שקיבלתם בירושה ושגרו בה עד לא מזמן. זוהי בדרך כלל מטלה מורכבת שעולה כסף ושבצידה כאב ראש לא קטן.

אז מי יפנה את הדירה ?

בעת הצורך בפינוי תכולת דירה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. הראשונה היא פינוי עצמי, מה שמצריך התמודדות עם רהיטים כבדים כמו מיטות, שולחנות, ארונות, מכונת כביסה ותנור, וסחיבתם במדרגות, עד המעלית ואז אל מחוץ לבניין, ואז לאן ? אין להשליך ברחוב רהיטים, זה יגרור קנסות מטעם העירייה, צריך לדאוג למוביל שייקח אותם לאתר גרוטאות.

התמודדות נוספת במקרה של פינוי דירה שעברה בירושה, היא עם אריזת החפצים האישיים ועם הקושי הרגשי המתעורר עם המפגש עם החפצים האישיים של סבא או סבתא. בנוסף צריך למצוא פתרון הולם לכל הפריטים,הגדולים והקטנים, כי אי אפשר להשליך תכולת דירה בפח או ליד הפח או ברחוב. הפתרון המומלץ הוא לפנות לחברה המספקת שירות פינוי תכולות דירות.

מה חשוב לדעת ולמה כדאי לשים לב?

בעת פינוי תכולות דירות, כדאי לבדוק המלצות ולבחור בחברה אשר גם מבטיחה וגם מקיימת , כזו שתפנה את תכולת הדירה במהירות, ביעילות, בעלות סבירה ובהקפדה על מספר כללים חשובים.

  1. בחרו בחברה שתשלח אליכם נציג לביקור בדירה, ללא עלות , לשם הערכת עלות העבודה והתכולה הדורשת פינוי.
  2. העדיפו חברה שתחתום אתכם על הסכם עבודה, המגדיר זמן פינוי ותאריך פינוי ותעמוד בלוחות הזמנים.
  3. בחרו בחברה שמציעה לאחר פינוי תכולת דירה, לנקות את הדירה כך שתהיה מוכנה לדיירים חדשים.
  4. קחו חברה שמתחייבת לשאת ולתקן כל נזק הנגרם לחדר המדרגות או המעלית בעת הפינוי.