בריכת פיבר לחצר – כמו בבית מלון אבל בבית

החלטתם להתקין בחצר הבית בריכה חדשה ולהתפנק בימי הקיץ החמים? מצוין! כעת, עומדת בפניכם הבחירה בין בריכת פיבר לחצר או בריכת בטון. ההבדל ביניהם טמון בחומר הגלם; הפיבר, או פיברגלס הוא חומר העשוי מסיבי זכוכית בצפיפות גבוהה בו עושים שימוש לבידוד תרמי ואקוסטי של מבנים, או לפחות כך היה בשנות ה- 30. מאז התגלגל הפיברגלס לתעשיות נוספות וכיום הוא פופולארי במיוחד בקרב מתקיני הבריכות  שעושים בו שימוש לחיזוק דפנות הבריכה ושמירה עליה לאורך שנים.

בריכת פיבר לחצר – יתרונות

  • בריכת פיבר לחצר היא עמידה יותר – בריכות העשויות פיברגלס יהיו עמידות יותר לאורך שנים בהשוואה לבריכות העשויות בטון. במהלך הבנייה משולבים חיזוקים שמטרתם להבטיח את עמידות הבריכה, ללא כל סכנה לפיצוצים או סדקים. 
  • בריכה צ'יק צ'ק – בריכת פיברגלס היא קלה יותר להתקנה, כך שמהרגע שהחלטתם שמתחשק לכם לשדרג את החצר שלכם לא יעבור הרבה זמן עד שתוכלו להשתכשך בבריכה החדשה שלכם ולבלות את הקיץ הישראלי במים הקרירים שנמצאים במרחק צעד אחד בלבד מהסלון. כמה ימים של עבודת קרקע, התקנה, חיבור לתשתיות השונות ובדיקת איכות – ויש לכם בריכה חדשה כמו שתמיד חלמתם!
  • מה עם העלויות? – בשל זמן ההתקנה הקצר ופרמטרים נוספים, עלותה של בריכת פיברגלס לרוב נמוכה יותר מעלותה של בריכת בטון. נשמע לכם לא הגיוני? ובכן, מדובר במוצר שהוא דוגמא מושלמת לאיזון שבין איכות גבוהה ומחיר שווה לכל כיס, הזדמנות נהדרת להגשים חלום ישן ובלי להתלבט.

מהיום לא תצטרכו לנסוע עד לבריכה העירונית

תתכוננו ליהנות מעולם חדש של נוחות; לא עוד נסיעה לבריכה העירונית, לא עוד הצפיפות שבים, עם בריכת פיבר לחצר אתם רק צריכים לפתוח את הדלת למרפסת! עם זאת כדאי לציין שלפני שאתם רצים לבצע את הרכישה, כדאי למצוא איש מקצוע אמין ובעל ניסיון שיבצע לא רק את ההתקנה עצמה, אלא יגיע עד אליכם בכדי לבחון את השטח ואת האפשרויות העומדות בפניכם. הכל כדי שההתקנה תתבצע בצורה הטובה ביותר וללא כל תקלות עתידיות.