אדריכל פנים

מדוע נזקקים לשירות של אדריכל פנים?

מוכרת העובדה כי קנייה של נכס לא מצב של מה בכך ובמידה שהנכם הוגים ברעיון שקנייה של נכס הינה פרוצדורה מסובכת, הקמה של דירה משלכם, מהתשתית תחל ברכישה של המגרש ובתכנונה של הדיר היא מורכבת למדי. כדי לצלוח מטלה זו, עשויים בני אדם ללא ותק ואינפורמציה אשר חודרים לתוכה להצטייד בכל בעלי המקצוע הכי משובחים שבאפשרותם לקבל. אדריכל פנים מומלץ מטעם אדריכלות פנים הינו אדריכל ותיק, מהנדס בניין איכותי וכיוצא בזה.

מדוע נזקקים לשירות של אדריכל פנים על ידי אדריכלות פנים?

כביכול אפשר להפריד את שני הנושאים ולחלק אותם עבור שני בעלי מקצוע אחרים – אדריכל פנים ומעצב  פנים. מה הן המעלות הרבות אשר נחבאות מאחורי שכירת שירות של בעל מקצוע שחובש את שני הכובעים? קודם כל, מן ההיבט של נינוחות הבונים, יותר פשוט לרכז כל תחום של האדריכלות והעיצוב בקרב בעל מקצוע מסוים, אשר עליו תוטל האחריות. שנית כל, אדריכל פנים מומלץ במצבים בהם עיצוב המקום הינו חשוב ומשחק תפקיד משמעותי בצרכים של הדרים בו, לסיום, אדריכל פנים מומלץ אף זמן בו הנכם מעוניינים להקים את הדירה שלכם, אך הצורך שלכם טרם גובש ולא נהיר לכם די. מכיוון שאדריכל פנים הוא אשר עשוי להפוך את הפנטזיה שלכם לכדי דירה איתנה חיה ובועטת.

מה היא המהות של אדריכל פנים מומלץ?

בשנים האחרות התרחש עיוות בין שלושה תפקידים משמעותיים בנושא הבנייה ועיצוב הדירה – אדריכל פנים, אדריכל ומעצב פנים. האדריכל הוא איש מקצוע אשר גמר לימודי תואר של התמחות והוסמך באחד מנושאי ההתמחות. בנושא הבנייה, האדריכל עשוי להכין את התכנית של הדירה, תוך מתן התחשבות בצרכים שלכם . נתוני הסביבה של המבנה, נתוני השטח ונושאים של תקענה ונושאים הנדסיים. אומנם גם החזות של המבנה באה לידי ביטוי ניכר בעיצוב האדריכלי. מאידך, מעצב פנים עוסק באסתטיקה של חלל מגורים לאחר שהדירה כבר הושלמה והוא מתמקד בעיצוב קוסמטי, אשר אינו מדובר במבנה או בקירות, כי אם במרקם, בתאורה, בחומרי גלם ובצבעים. אילוצי התחום לא טומנים בתוכם תואר.