בדי ריפוד

בדי ריפוד לרהיטים

חיפוש אחר בדי ריפוד יעשה בעת קניית רהיט חדש או בתהליך חידוש. היום אין צורך לזרוק ספה שפעם הייתה יפה, רק בשל העובדה שהכיסוי שלה נשחק. ניתן לבצע ריפוד מחדש וליהנות ממנה ממש כמו בתחילת דרכה. כאשר מדובר בספות יקרות (מבחינת תשלום או מבחינה רגשית), הדרך הנכונה והטובה ביותר להמשיך להשתמש בהן היא פנייה לרפד.

בחירת בדי ריפוד מתוך המגוון הרחב

בחירה בין בדי ריפוד צריכה להתבצע במקום שיש בו שלל בדים ושיכול להציג אפשרויות רבות. היום המגוון בא לידי ביטוי בסוגי הבדים, הצבעים, ההדפסים ועוד. לא כדאי להתפשר כיוון שהרהיט ישמש לטווח ארוך ולנוכחות שלו יש השפעה על נראות החלל.

פרמטרים שיש להתחשב בהם בעת בחירת הבד:

  • סוג הבד – אחד הפרמטרים החשובים בעת הבחירה הוא הסוג של בד הריפוד. עליו להתאים לרהיט וחשוב להבין את היתרונות שלו ואם יש לו חסרונות.
  • צבעים – ישנם בדים בשלל צבעים ואפשר להתאים את הנראות של הרהיט לנראות של החלל כולו.
  • טקסטורה – הישיבה על הרהיטים חייבת להיות נעימה. לכן, כדאי להרגיש באופן פיזי את בד הריפוד ולהחליט אם הוא אכן מתאים לרהיט.
  • עמידות – בדי ריפוד אחדים יהיו רגישים יותר מאחרים. בדים מסוימים יהיו עמידים במיוחד. ככל שהרהיטים חשופים יותר לפגיעות (בעיקר בבית עם ילדים או בעלי חיים), כך חשוב לשים לב לסעיף זה.

המקום הנכון לקנות בדי ריפוד

כדאי לבצע קנייה של בדי ריפוד במקום המתמחה בכך. לא כל מקום אשר מציע מבחר מכיר את כל סוגי הבדים השונים ויכול לסייע בבחירת הבד הנכון. חנות אשר מכירה את הסוגים השונים של הבדים, שעובדיה מכירים את היכולות של כל בד ואף שיש להם טעם עיצובי טוב, יהיה המקום הנכון לקנות את הבדים.

קניית בדי הריפוד יכולה להיות מהנה ובמיוחד כאשר ישנו מבחר רחב וצוות שמסייע לבצע את הבחירה. יחד אפשר להתייעץ, לקבל הכוונה ולשאול שאלות. חנות אשר מאפשרת לקבל מידע על סוגי הבדים השונים תקל על הבחירה ותסייע לעיצוב הרהיט שהבד ישמש אותו.