בתים מעוצבים

בתים מעוצבים ליצירת חמימות משפחתית

להיכנס לבית מעוצב זו תחושה נפלאה לחוש איך בוצע ניצול של מלוא השטח על פי רצונם של דיירי הבית כדי שייהנו מאווירה נעימה ביום יום.

בתים מעוצבים

עיצוב פנים של דירות חדשות או לחילופין של דירות לאחר שיפוץ מאסיבי תופס תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. הרבה מאד לקוחות פונים למעצבי פנים כדי שיתכננו עבורם את הקו העיצובי המתאים לאופיים ולצורך המשפחתי.

בתים מעוצבים כוללים תכנון של כל הפרמטרים הנדרשים בחדר המגורים, שילוב של ריהוט איכותי בגוונים קלאסיים, בסגנון מודרני, או וינטג'. תאורה צמודה לקיר או צמוד תקרה, שטיח עבה שיאפשר לילדים לשחק עליו בימים קרירים, וילון קלאסי בגוונים תואמים שיעניק טאץ' ייחודי ואקססוריז הפזורים ברחבי הסלון.

המטבח הוא מרכז הבית

הפונקציונליות של המטבח היא הבסיס לתכנון מטבח שיאפשר למשפחות ליהנות ממקום נוח ונעים להכנת הארוחות, במטבחים קטנים וממוקדים או במטבחים רחבי ידיים המתאימים למשפחות המארחות לעיתים תכופות וזקוקות לשפע של ארונות, למרחב עשייה כמו אי במרכז המטבח ולמשטחים רבים וארוכים. בתים מעוצבים מתאפיינים בקו עיצובי המתחיל מהכניסה לבית, דרך חדר המגורים, המטבח והחדרים כדי ליצור אווירה חמימה ומשפחתית בכל מקום.

עיצוב החדרים בבית

מעצב פנים הוא אדם יצירתי היוצר יש מאין, כדי ליצור בתים מעוצבים הוא מחפש ומוצא בדרך כלל עיצובים יצירתיים שיפתרו גם בעיה של מקום כמו מקומות אחסון וגם שמירה על עיצוב מושלם.

בחדר השינה מתאימים את השטח כך שיהיה מאד נוח להגיע לכל מקום בהיקף המיטה, יוצרים נישה שתשמש כארון בגדים וגם חדר רחצה קלאסי ויפהפה הצמוד ליחידת ההורים.

עבור חדר הילדים בעידן המודרני חשוב ליצור די מרחב כך שיהיה להם שולחן ייעודי, מיקומים נוחים לרבוץ על המיטה או על השטיח כדי להכין את שיעורי הבית או ליהנות עם חברים המגיעים אליהם. גם כאן חשוב להתקין ווילון בצבע תואם שיסנן את רעשי הכביש או רעשים אחרים ויעניק לילדים את השקט לעסוק בענייניהם.

כל המעטפת של בתים מעוצבים נבנית על פי אורח החיים הספציפי של הדיירים. מוצגות בפניהם כמה סקיצות עד שהם בוחרים את המבנה הנראה להם ביותר.

לאורך כל הדרך הדיירים רוכשים עם המעצב את הפריטים השונים עד שמגיעים לקו הגמר ולתוצאה המרהיבה לשביעות רצונם.