מראות מיוחדות

כל האפשרויות של מראות מיוחדות

מראה היא קודם כל פריט פרקטי שנועד לשקף את החזות החיצונית שלנו. אבל בעידן הנוכחי כל חפץ שיש בבית נבחן לא רק על סמך התועלת שהוא מספק, אלא גם בהיבט הוויזואלי. בהתאם מראות, מעבר ליכולת לעזור לנו להבין איך אנחנו נראים, תורמות לעיצוב הבית – וכשבוחרים מראה מיוחדת, התרומה משמעותית במיוחד.

צורה

דרך אחת להפוך מראות למיוחדות היא לשחק עם הצורה. המבנה הקלאסי של המראה הוא מלבני, אבל מן הסתם אין שום סיבה לא להתקין בחדר הרחצה מראה עגולה, בכניסה לבית מראה אליפטית, בסלון מראות שצורתן דלתון קמור או מעוין, עוד אופציה היא מראה בעלת קווים תוחמים מסולסלים ובעצם כל צורה שתחשקו בה אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לייצר עבורכם.

מסגרת

קטגוריה נוספת של מראות מיחדות היא זו שמתאפיינת במסגרת יוצאת דופן. המסגרת ה"רגילה" היא לרוב עץ או אלומיניום פשוט, אבל גם בהיבט הזה, שבהחלט משפיע על המראה הכולל של המראה, אין גבול לאפשרויות. כך למשל המסגרת יכולה להיות מיוצרת מברזל שמוסיף נוכחות משמעותית לפריט, או מפיסות זכוכית בעצמה, ובעיקר ניתן להפוך את הצורה של המסגרת ליצירת אמנות מסוגננת.

הדפס על זכוכית

טכנולוגיות חדשניות מרחיבות את מנעד האפשרויות שלנו באינספור תחומים. גם עיצוב מראות מיוחדות מושפע ממגמה מבורכת זו כמובן, ובפרט ניתן כיום להדפיס על זכוכית באיכות גבוהה מאוד – הן מבחינת רמת הדיוק והן מבחינת העמידות לאורך זמן. הדפסה על מראה מייחדת אותה מיד, כשהבחירה שלכם יכולה להיות משפט מעורר השראה, מוטיבים ויזואליים עדינים אבל משמעותיים ועוד.

מראות מיוחדות שמורכבות ממספר משטחים קטנים

טרנד בולט נוסף בתחום הוא מראה שמהווה למעשה חיבור של כמה וכמה מראות. דוגמה אחת יכולה להיות חיבור של מספר רב של מראות וביניהן תיחום מסוים, כך שהתוצאה נראית כמו קיר לבנים – כמובן עם זכוכית במקום הלבנים. דוגמה נוספת של מראות מיוחדות מסוג זה היא לשלב 3-4 מראות אליפטיות או עגולות כך שיש ביניהן גם חפיפה מסוימת, בדומה לחיבור בין הטבעות בסמל האולימפיאדה. באופן כללי המשפט "השמיים הם הגבול" נכון מאוד גם בתחום זה, ולמעשה אין גבול לדמיון וליכולת שלכם ליצור חלל ייחודי, מסעיר ושובה לב.