פרקטים הוד השרון

פרקטים הוד השרון בתצוגה מרהיבה

פרקטים הפכו בשנים האחרונות לפריט מוביל בחיפוי בתים, דירות, משרדים ובמקומות ציבוריים כמו בתי חולים, קליניקות ומשרדים פרטיים וממשלתיים רבים.

פרקטים הוד השרון

אולם התצוגה של פרקטים הוד השרון מציג סוגים שונים של פרקטים שכולם מרהיבים ביופיים, בהיצע נרחב של גדלים המתאימים לכל מטרה.

בשנים האחרונות מעדיפים לקוחות רבים לזנוח את אריחי הקרמיקה ולחפות בפרקט חדרים, חדרי מגורים, מטבחים וחדרי רחצה כדי להוסיף נדבך נוסף ליופיים של הבתים המעוצבים.

סוגי הפרקטים

הפרקט הנמכר ביותר בפרקטים הוד השרון הוא פרקט למינציה. מדובר בלוחות עץ עמידים במיוחד בפני לחות ופגמים כמו שריטות. על גבי כל אחד מהלוחות מודבקת בהליך הייצור מדבקה עם דוגמה ייחודית. אין ספור הדגמים המיובאים לישראל מגיעים בהיצע נרחב של צבעים אותנטיים, לוחות ארוכים, קצרים, צרים או רחבים ההופכים את הבחירה לקשה במיוחד.

קיימים פרקטים איכותיים מאד מעץ מלא אשר כוסו  בשכבה של שמן מיוחד השומר עליו לאורך שנים רבות. בין הדגמים קיימים לוחות שרואים בהם את הטבעות של העץ או העיניים, דבר שהופך אותם לדגמים יוצאי דופן בכל מקום שבו הם מותקנים.

אפשר לקנות בפרקטים הוד השרון גם פרקטים העשויים מפולימרים העמידים בפני לחות ומים. הם מתאימים במיוחד לחדרי אמבטיה ולמתחמים גדולים מאד כמו קליניקות, משרדים או בתי חולים ועוד.

היתרונות של לוחות הפרקט

נוח מאד להסתובב בבית גם יחפים על הפרקט, התחושה נעימה במיוחד והטמפרטורה תמיד ממוצעת גם בחורף וגם בקיץ. הילדים אוהבים מאד לשבת ולשחק במשך שעות על הפרקטים בחדרים שהותקנו על ידי פרקטים הוד השרון.

הפרקטים נראים תמיד יפים והם זקוקים לתחזוקה מינימלית. מנקים את האבק והלכלוך שהצטבר על גבי הלוחות באמצעות מטאטא או שואב אבק ולאחר מכן מבצעים שטיפה עם חומר ייעודי באמצעות סמרטוט לח.

קל מאד להתקין פרקטים שנרכשו בפרקטים הוד השרון. אפשר לבצע התקנה עצמית או להזמין מתקין מקצועי המבצע את המלאכה תוך פרק זמן קצר מאד.

כשעוברים דירה, אפשר לפרק את הפרקט הקיים אם הוא לא ספג לחות ולהרכיב את הלוחות מחדש בדירה החדשה.