שולחנות סלון

3 טעויות בבחירת שולחנות סלון ואיך להימנע מהן

העיצוב של הבית שלך יכול להשפיע על מצב הרוח שלך. העיצוב משלב בין הצבעים הנכונים ומה שנראה בעין לבין נוחות. פריטים רבים יחדיו יצרו את העיצוב ואת המראה הכולל של החלל. בעת בחירת שולחנות סלון כדאי להכיר את האפשרויות וגם את הטעויות הנפוצות המובילות לבחירות לא נכונות.

טעות ראשונה – חוסר התחשבות בגודל הסלון

טעות זו נפוצה יותר מכפי שאפשר לחשוב. חוסר התחשבות בגודל של הסלון עשוי להוביל לבחירת שולחן סלון שבסופו של דבר יהיה קטן או גדול מדי. שולחן קטן ייראה זר בסלון ולא יהיה שימושי כפי ששולחן בגודל מתאים יהיה. במקרה זה יהיה קשה להגיע אליו מחלקים שונים של אזור הישיבה ועל כן הוא יהיה פחות שימושי. במקרה של בחירת שולחן גדול מדי התוצאה עלולה להיות צפיפות בסלון. קל מאד להימנע מטעות זו וכל שיש לעשות הוא למדוד את החלל לפני שמסתכלים על שולחנות סלון.

טעות שנייה – אי התחשבות בבני הבית

בני הבית יוצרים את הדינמיות. כל בית הוא יחיד ומיוחד ולכן יש להתחשב בכולם. יש להתחשב ברצונות האישיים, בטעם העיצובי של בני הבית וכן להתחשב בגיל של כולם. בבית עם ילדים קטנים מאד יש לחשוב על שולחנות סלון שלא ישפיעו על תנועה במרחב ולחשוב כיצד השולחן ישתלב עם הצעצועים שלהם. בבית בו יש אנשים מבוגרים במיוחד יש לחשוב על היכולת להזיז את השולחן לצורך ניקיון. גם כאן ניתן להימנע מהטעות על ידי תיאום ציפיות עם בני הבית ועל ידי התייעצות עם צוות החנות אשר מכיר את שולחנות הסלון השונים שנמכרים על ידה.

טעות שלישית – בחירת שולחנות סלון לזמן קצר

ישנם אנשים אשר קונים שולחן לסלון שמוצא חן בעיניהם כאן ועכשיו בלי לחשוב על שינויים שיכולים להיות בעתיד הקרוב. כדאי לזכור כי רהיט כמו שולחן יכול לשמש לאורך שנים רבות ולכן אם צפויים להיות שינויים בתא המשפחתי, אם מתוכנן שיפוץ בקרוב ואפילו מעבר דירה, כדאי לחשוב עליהם ולחפש אחר השולחן שיוכל לשמש בטווח הקצר אך להיות פרקטי ועיצובי לאורך שנים.