קורס יועצי משכנתאות

קורס יועצי משכנתאות – יצאת גדול עם האותיות הקטנות

על מה חתמנו כשלקחנו הלוואה? האם קראנו את הסעיפים הקטנים? מי יכול לקרוא ערימה של ניירת? קורס יועצי משכנתאות הוא הדרך לדעת מה באמת כתוב שם. וגם אם נקרא, מי יודע להבין לוחות סילוקין? יועץ למשכנתא שעבר קורס קרא והבין והוא יודע. יועצים למשכנתאות יודעים להגיד לך על מה לחתום ומה לבקש מן הבנק. גם הבנק מייעץ והפקיד מחייך אליך אבל אנחנו יודעים שהבנק מרוויח כאן, אז ודאי שהוא יחייך. לכן כדאי שמישהו יעמוד מולו בשבילך.

קורס יועצי משכנתאות – אף פעם לא מאוחר מדי

גם אם לקחת כבר משכנתא ואתה משלם אותה כבר שנים, עדיין כדאי לך לעבור את הקורס של היועצים למשכנתאות, כי יש דברים שעדיין אפשר לעשות לטובתך. למשל, מיחזור משכנתא. כלומר, לקיחת ההלוואה מחדש. הריביות בשוק משתנות ולעתים כדאי להכניס את ההלוואה לתנאים החדשים. קורס יועצי משכנתאות ילמד אותך לקרוא את השוק ולנצל הזדמנויות. כשנגיד בנק ישראל יוצא עם הכרזה כלשהי, היא מיועדת בדיוק בשבילך ואם יש לך את הידע, תוכל להרוויח כסף רב בכך שתוזיל את תשלומי ההחזר.

השוק הכלכלי מלא במלים שאינן מובנות. ריבית פריים, דירוג אשראי, לוחות סילוקין ועוד ועוד. הבנה של המונחים ויישום של הידע, מעניקים ללקוח רווחים. וגם אם הוא מונע מעצמו הפסד נוסף, הרי שהוא הרוויח. הבנקים בישראל ובעולם בכלל, לא נוטים לתת ללקוחות שלהם את הידע הזה אבל יועצים למשכנתאות שהוכשרו בקורס יגישו לך את כל המידע הדרוש כדי להגן עליך מול הבנק.

הקורס אינו ארוך אבל מכיל הרבה הסברים ונותן הרבה כלים עסקיים. לכן הוא מתאים גם לאנשי נדל"ן. כן, גם קבלנים עשו רווחים רבים אחרי שהבינו יותר טוב איך לבנות את ההלוואות שלהם. בשנים האחרונות נמלא השוק ביועצים כלכליים עבור משקי הבית הפרטיים וגם אלה ירוויחו רבות מן החומר שלומדים בקורס. הבנה היא ידע וידע הוא כוח. קורס יועצי משכנתאות מקנה ידע וכוח למי שחותם עסקה מול הבנק, אזרח פרטי או קבלן.