תוכנה למתווכים

איך עוזרת תוכנה למתווכים לסגור יותר עסקאות?

בתחום הנדל"ן יש הזדמנויות רבות ובהתאם גם לא מעט ישראלים שמבקשים לנצל את אותן הזדמנויות. אחת הדרכים היא עבודה כסוכני נדל"ן. על-מנת לעסוק בתיווך בתחום המקרקעין נדרש רישיון, שאותו מנפיק רשם המתווכים וזאת בהתאם לחוק המתווכים שנכנס לתוקף בשנת 1996.

במרבית המקרים אחרי שעוברים את המבחנים השונים ומתחילים לעבוד בתחום, מגלים המתווכים שהתחרות בו קשה. אמנם כל עסקה שנסגרת מזכה את המתווך בר המזל ששידך בין מוכר לקונה או בין משכיר לשוכר בסכומים נאים, אבל כדי לסגור עסקאות מושקעת עבודה רבה ובעיקר ישנה תחרות של ממש מול מתווכים אחרים. תוכנה למתווכים היא כלי עזר חיוני שמעניק יתרון משמעותי.

מהן האפשרויות של תוכנת תיווך?

תוכנות תיווך היא תוכנה שמספקת למתווכי מקרקעין מידע יקר ערך אודות נכסים, לקוחות, שיווק, מכירות ועוד.

ישנן כמובן כמה וכמה תוכנות שמיועדות למתווכי נדל"ן, והבחירה ביניהן היא החלטה חשובה שכדאי לקבל אחרי בדיקות מעמיקות. תוכנה איכותית מספקת למתווך אינפורמציה אודות כל הנכסים הזמינים בנקודת זמן מסוימת, על סמך כל פילוח שירצה – מיקום גאוגרפי, גודל, מאפיינים ייחודיים, מחיר, משך הזמן שבו אותו נכס מוצע למכירה או השכרה ועוד.

עוד מידע חשוב שניתן לקבל בלחיצת כפתור בזכות תוכנה למתווכים הוא פילוחים שונים של לקוחות. הגישה המהירה לכל הנתונים הנ"ל והאפשרות לבצע הצלבות רלוונטיות עוזרות למתווכי מקרקעין לחבר בין נכס ללקוח ולרקום עסקאות מוצלחות – כך שאחוזי הסגירה עולים ואיתם הרווחים.

המודולים החשובים של תוכנה למתווכים

הבסיס של תוכנה למתווכים הוא כאמור פילוחים שונים של מצב השוק, הן מצד הביקוש והן מצד ההיצע.

בנוסף תכלול תוכנת תיווך איכותית מודולים של שיווק, כך שהמתווך יוכל לפרסם כל נכס באופן אופטימלי ובמקביל לעקוב אחרי הביצועים של קמפיינים פרסומיים. ממשק יעיל לאתרים כמו יד2 והומלס הוא מרכיב הכרחי וישנם עוד כלים שעוזרים למתווכים להביא לידיעת הציבור הרלוונטי את קיומם של הנכסים המוצעים למכירה או להשכרה.

בנוסף מסייעת התוכנה לנהל את משרד התיווך בהיבט הפיננסי והתפעולי, וגם בדרך זו מושג חיסכון בזמן ובכסף בדרך לרווחיות גבוהה יותר.